Wij zijn Existenz, een gedreven groep studenten ingenieur-architect aan de KU Leuven. We werken het hele jaar door aan uiteenlopende projecten om te delen in wat we kennen en kunnen. Existenz onderzoekt architectuur, hoe het beweegt, waar zijn grenzen liggen en hoe we die kunnen verleggen. We brengen gekende theorie in praktijk, verbinden techniek met het artistieke en creëren ruimte(s) voor de toekomst. Existenz werkt al sinds 1995 aan een verhaal, met elk jaar een nieuwe insteek en frisse ideeën.

G3

existenz.g3@vtk.be | existenz.info@vtk.be

Vincent Vanhamme

existenz.voorzitter@vtk.be

+32 473 24 78 48

Ruben Bamps

existenz.vice@vtk.be

+32 487 31 50 02

Xan Decoutere

existenz.beheerder@vtk.be

+32 471 77 97 20

Amusement

existenz.amusement@vtk.be

Louise Bervoets

Lara De Hertogh

Lotte Jannis

Co-Existenz

existenz.co-existenz@vtk.be

Ben Jacobs

Virginie Meesseman

Kato Van Meensel

Installaties

existenz.installaties@vtk.be

Arthur Caels

Anne Smet

Lien Pollet

Kook

existenz.kook@vtk.be

Lara De Hertogh

Virginie Meesseman

Ella Hens

Locatie

existenz.locatie@vtk.be

Thomas Beirinckx

Robbe Broothaers

William Thienpont

Logistiek

existenz.logistiek@vtk.be

Ben Jacobs

Nele Uyttebroeck

Skyler Norga

Perspectief

existenz.perspectief@vtk.be

Thomas Beirinckx

Robbe Broothaers

Nele Uyttebroeck

Reis

existenz.reis@vtk.be

Tessy Geldof

Sponsoring

existenz.sponsoring@vtk.be

Xan Decoutere

Bram Vidts

Unité

existenz.unite@vtk.be

Brent Libens

Bram Vidts

Website

existenz.site@vtk.be

Vincent Vanhamme

Week

existenz.week@vtk.be

Axelle Ceuterick

Eline Hoeben

Charlotte Van Rhijn